Aktuální počasí Villerupt
Aktuální počasí přímo pro město Villerupt. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 3. 5. (00:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
