- Počasí
- Francie
- Provence-Alpes-Côte d'Azur
- Villars
Aktuální počasí Villars
Aktuální počasí přímo pro město Villars. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
