- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Villarrín del Páramo
Aktuální počasí Villarrín del Páramo
Aktuální počasí přímo pro město Villarrín del Páramo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 28. 4. (15:00) do 28. 4. (22:00)
Silný déšť
Platí od 28. 4. (15:00) do 28. 4. (22:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
