- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Villamandos
Aktuální počasí Villamandos
Aktuální počasí přímo pro město Villamandos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (14:00) do 24. 5. (00:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
