- Počasí
- Itálie
- Friuli Venezia Giulia
- Villaggio Roma
Aktuální počasí Villaggio Roma
Aktuální počasí přímo pro město Villaggio Roma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 28. 4. (02:00) do 29. 4. (02:00)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 15°C |
