- Počasí
- Španělsko
- Basque Country
- Villabona
Aktuální počasí Villabona
Aktuální počasí přímo pro město Villabona. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 14. 5. (20:00) do 15. 5. (00:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
