Aktuální počasí Villa Progreso
Aktuální počasí přímo pro město Villa Progreso. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 21°C |
