- Počasí
- Irská republika
- Munster
- Skellig Michael
Aktuální počasí Skellig Michael
Aktuální počasí přímo pro město Skellig Michael. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 9°C |
