Aktuální počasí Villa
Aktuální počasí přímo pro město Villa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 28. 5. (02:00) do 28. 5. (20:00)
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
