Aktuální počasí Vilkaraisčiai
Aktuální počasí přímo pro město Vilkaraisčiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 27. 4. (21:00)
1°C
pocitově -5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
