Aktuální počasí Viglain
Aktuální počasí přímo pro město Viglain. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 31. 5. (00:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
