- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Vidiša
Aktuální počasí Vidiša
Aktuální počasí přímo pro město Vidiša. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 39°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
