- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Victorias
Aktuální počasí Victorias
Aktuální počasí přímo pro město Victorias. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 28°C |
