- Počasí
- Brazílie
- Pernambuco
- Vicência
Aktuální počasí Vicência
Aktuální počasí přímo pro město Vicência. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 25°C |
