- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Veyras
Aktuální počasí Veyras
Aktuální počasí přímo pro město Veyras. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 4. 5. (00:00) do 5. 5. (00:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
