- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Veverská Bítýška
Aktuální počasí Veverská Bítýška
Aktuální počasí přímo pro město Veverská Bítýška. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
