Aktuální počasí Vetiş
Aktuální počasí přímo pro město Vetiş. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 16. 5. (02:00) do 17. 5. (02:00)
Bouřky
Platí do 16. 5. (02:00)
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
