- Počasí
- Dánsko
- Syddanmark
- Vester Nebel
Aktuální počasí Vester Nebel
Aktuální počasí přímo pro město Vester Nebel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 12°C |
