Aktuální počasí Vesilahti
Aktuální počasí přímo pro město Vesilahti. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí od 27. 5. (15:00) do 27. 5. (21:00)
Silný vítr
Platí od 27. 5. (09:00) do 27. 5. (21:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
