- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Vermenton
Aktuální počasí Vermenton
Aktuální počasí přímo pro město Vermenton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 3. 5. (00:00) do 4. 5. (00:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
