- Počasí
- Jihoafrická republika
- Orange Free State
- Ventersburg
Aktuální počasí Ventersburg
Aktuální počasí přímo pro město Ventersburg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
