- Počasí
- Bulharsko
- Gabrovská oblast
- Venkovtsi
Aktuální počasí Venkovtsi
Aktuální počasí přímo pro město Venkovtsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
6°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
