- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Venango
Aktuální počasí Venango
Aktuální počasí přímo pro město Venango. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
