- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Vélu
Aktuální počasí Vélu
Aktuální počasí přímo pro město Vélu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 30. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 30. 5. (00:00)
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
