- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Velké Meziříčí
Aktuální počasí Velké Meziříčí
Aktuální počasí přímo pro město Velké Meziříčí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
