- Počasí
- Česko
- Kraj Vysočina
- Velké Meziříčí
Aktuální počasí Velké Meziříčí
Aktuální počasí přímo pro město Velké Meziříčí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
