- Počasí
- Slovensko
- Nitriansky kraj
- Veľké Janíkovce
Aktuální počasí Veľké Janíkovce
Aktuální počasí přímo pro město Veľké Janíkovce. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
