- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Veliny
Aktuální počasí Veliny
Aktuální počasí přímo pro město Veliny. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
