- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Velikoye Selo
Aktuální počasí Velikoye Selo
Aktuální počasí přímo pro město Velikoye Selo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
