- Počasí
- Chorvatsko
- Zadarska
- Veli Iž
Aktuální počasí Veli Iž
Aktuální počasí přímo pro město Veli Iž. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (21:00) do 15. 5. (00:00)
Bouřky
Platí od 14. 5. (20:00) do 15. 5. (00:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
