- Počasí
- Rusko
- Primorskiy (Maritime) Kray
- Vedenka
Aktuální počasí Vedenka
Aktuální počasí přímo pro město Vedenka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
