Aktuální počasí Vazerintsy
Aktuální počasí přímo pro město Vazerintsy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 5°C |
