- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Vaugrigneuse
Aktuální počasí Vaugrigneuse
Aktuální počasí přímo pro město Vaugrigneuse. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 28. 5. (00:00) do 29. 5. (00:00)
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
