Aktuální počasí Vathý
Aktuální počasí přímo pro město Vathý. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 22. 5. (13:00) do 22. 5. (19:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
