Aktuální počasí Vasvár
Aktuální počasí přímo pro město Vasvár. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
