Aktuální počasí Vasto
Aktuální počasí přímo pro město Vasto. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 3. 4. (02:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
