- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Varzan
Aktuální počasí Varzan
Aktuální počasí přímo pro město Varzan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
