- Počasí
- Maďarsko
- Bács-Kiskun
- Városföld
Aktuální počasí Városföld
Aktuální počasí přímo pro město Városföld. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
