- Počasí
- Moldavská republika
- Raionul Soroca
- Vărăncău
Aktuální počasí Vărăncău
Aktuální počasí přímo pro město Vărăncău. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
