- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Van’kovo
Aktuální počasí Van’kovo
Aktuální počasí přímo pro město Van’kovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
