Aktuální počasí Vaniyambadi
Aktuální počasí přímo pro město Vaniyambadi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
