- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Van Nuys
Aktuální počasí Van Nuys
Aktuální počasí přímo pro město Van Nuys. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
