Aktuální počasí Vals Platz
Aktuální počasí přímo pro město Vals Platz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
