- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Valdrôme
Aktuální počasí Valdrôme
Aktuální počasí přímo pro město Valdrôme. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 12. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 12. 5. (00:00)
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
