Aktuální počasí Valchek
Aktuální počasí přímo pro město Valchek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 29. 5. (00:00)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
