- Počasí
- Itálie
- Autonomní provincie Bolzano
- Val Gardena
Aktuální počasí Val Gardena
Aktuální počasí přímo pro město Val Gardena. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 27. 5. (14:00) do 27. 5. (20:00)
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1032 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
