- Počasí
- Rusko
- Mariy-El Republic
- U-Tumer
Aktuální počasí U-Tumer
Aktuální počasí přímo pro město U-Tumer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
