- Počasí
- Jihoafrická republika
- KwaZulu-Natal
- Utrecht
Aktuální počasí Utrecht
Aktuální počasí přímo pro město Utrecht. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
