- Počasí
- Rusko
- Krasnoyarskiy
- Ust’-Usa
Aktuální počasí Ust’-Usa
Aktuální počasí přímo pro město Ust’-Usa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -25°C |
| Normál: | 3°C |
