- Počasí
- Česko
- Olomoucký kraj
- Ústín
Aktuální počasí Ústín
Aktuální počasí přímo pro město Ústín. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
